۱۴۰۳ جمعه ۲۴ فروردين
Friday, April 12, 2024
سال 1402 مهار تورم و رشد تولید
جستجو
30
آبان
1400
فراخوان جذب اعضای هیات علمی تمدید شد
معاون برنامه‌ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، از تمدید فرصت ثبت‌نام متقاضیان شرکت در فراخوان جذب هیات علمی سال 1400 تا ششم آذرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم؛ معاون برنامه‌ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیات علمی اعلام کرد: به اطلاع علاقمندان به عضویت هیات علمی دانشگاه‌ها می رساند با توجه به احتمال ایجاد اختلال در تهیه مدارک لازم برای ثبت نام و درخواست شمار زیادی از متقاضیان، مهلت ثبت نام فراخوان سال 1400 تا پایان ساعت اداری روز شنبه ششم آذرماه تمدید شد.
جعفر جعفری افزود: با توجه به تکمیل برخی از ظرفیت‌ها سزاوار است متقاضیانی که تاکنون ثبت نام کرده اند نسبت به ویرایش پروفایل خود و ثبت نهایی اقدام کنند.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه فراخوان به هیچوجه مجدداً تمدید نخواهد شد از متقاضیان خواست ثبت نام خود را به آخرین ساعتها موکول نکنند.
فرایند ثبت‌نام متقاضیان بیست و پنجمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مربوط به فراخوان شهریور 1400 که از 17 آبان 1400 شروع شده بود، امروز یکشنبه 30 آبان ماه به پایان می رسید که این زمان تا پایان وقت اداری شنبه 6 آذر ماه تمدید شد.


  تعداد بازدید:
  1842
  نویسنده:
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal